fbpx
  • kontakt@lionteam.pl
  • +48 660 502 390

O nas

Najlepszy team do sukcesu

MY JAKO EKSPERCI

Lion Team to firma, która jest obecna na rynku od 2006 roku. Od początku firma zajmowała się produkcjami filmowymi, lecz w roku 2009 dynamiczny rozwój firmy zachęcił nas do rozszerzenia oferty o dodatkowe usługi reklamowe, dzięki którym jeszcze lepiej będziemy mogli odpowiadać na zapotrzebowanie klientów na rynku reklamy. Wraz z rozbudowaniem zakresu usług, rozszerzamy również zasięg naszych działań o rynek ogólnopolski. Pasja naszych pracowników do tego co robimy, pozwala nam współpracować w przyjemnej atmosferze i budować trwałe relacje z Klientami, aby tworzyć prawdziwą wizję sukcesu działań reklamowych dla każdego przedsiębiorstwa.

Wyobraźnia bez granic, poparta doświadczeniem i nieustannie aktualizowaną wiedzą. To dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta i ciągła praca nad tym, aby stać się Twoim zaufanym partnerem w interesach. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami i dzięki temu, możemy zaoferować Ci pewność, że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane rzetelnie i terminowo. Fundamentem naszej działalności jest zestawienie:

  1.  Konkurencyjnej ceny
  2.  Jakości i terminowości
  3.  Profesjonalnej obsługi Klienta

WSKAŹNIK UMIEJĘTNOŚCI

Projektowanie

Oklejanie

Produkcje Filmowe

Reklama Zewnętrzna

DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Przyznajemy się do lekkiego pedantyzmu. Aczkolwiek w tej branży uznajemy to za zaletę. Realizacje wychodzące spod naszej ręki to zarówno Państwa jak i nasza wizytówka.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Doradzimy, zaprojektujemy i zrealizujemy. Profesjonalna obsługa Klienta to u nas priorytet w działaniu.

PRACA = PASJA

Sukces to mieć pracę, w której ma się możliwość tworzenia, wyznaczania celów i ich osiągania. To zwykła praca robiona w niezwykły sposób.

ATMOSFERA WSPÓŁPRACY

Współpracujemy aby się stawać, nie aby zdobywać.

0

Projektów

0

Wizyt u klienta

0

Wypitych Kaw

0

Realizacji

PRODUKCJE FILMOWE

Tworzone przez nas spoty reklamowe to minimum treści oraz maximum emocji wywołanych obrazem i dźwiękiem.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Realizujemy projekty różnego rodzaju akcydensów tj. wizytówki, papiery firmowe, koperty, teczki firmowe, skład i łamanie tekstów gazet i czasopism, obróbkę zdjęć.

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Prezentujemy konkretne przekazy w konkretnych miejscach, dlatego outdoor jest nośnikiem, za pomocą którego możemy zachwycać i przyciągać Państwa uwagę.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Profesjonalnie wykonujemy usługi oklejania samochodów, zmiany koloru aut oraz ochronę powłoki lakierniczej pojazdów – po prostu kochamy swoją pracę!

NASZA MARKA - LION WRAP

Działamy na rynku od kilku lat. Okres działalności naszej firmy skutecznie przekłada się na doświadczenie, profesjonalizm oraz obsługę każdego klienta. Udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas prace i zawsze służymy fachową pomocą. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia czegoś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju.

NASZA MARKA - LION FOTO

Dla wszystkich realizowanych sesji zapewniamy kompleksową organizację: tworząc pomysły, organizując miejsce, sprzęt, rekwizyty, profesjonalnych modeli i oczywiście fotografów.

NASZA MARKA - LION FILM

Tworzone przez nas spoty reklamowe prezentują minimum treści i maksimum emocji wywołanych dźwiękiem oraz obrazem. Siła spotów reklamowych tkwi również w nieograniczonym zasięgu, co przełoży się na osiągnięcie Państwa sukcesu.

OPINIE

KLIENCI, KTÓRZY NAS POZNALI...

Sukces w działaniu nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać Ciebie.

 

Zainteresowany?

Zrealizuj swoją wizję sukcesu z nami i odnieś SUKCES!

ZOSTAW WIADOMOŚĆ